Pradinis » Naudinga ir idomu

Vaikų nuotraukos. Kaip padaryti albumą įdomų visiems?

Patinka? Pasidalink Dalintis

Kaip atgaivinti vaikų albumą

Kaip atgaivinti vaikų albumą

1. Jei šiuo metu laukiatės arba sūpuojate naujagimį jo keitimąsi pirmaisiais gyvenimo metais puikiai atspindės kas mėnesį darytos nuotraukos. Tačiau! Fotografuodami visada apvilkite vaiką tuo pačiu rūbeliu, kuris skirtas metų sulaukusiems vaikams. Kas mėnesį daromose nuotraukose matysite, kaip po truputį vaikas “užpildo” drabužėlį. Jau niekada vaikai nebeauga taip greitai, kaip pirmaisiais savo metais.
Jei Jūsų “naujagimis” jau vaikšto į darželį, tą patį galime daryti nupirkę, pavyzdžiui, suaugusiojo megztinį (efektyviau atrodys ilgomis rankovėmis).

2. Kaip keičiasi veidukas? Kelis gimtadienius iš eilės fotografuokite vaiką aprengtą tuo pačiu drabužėliu. Kai niekas aplinkui nesikeičia labai išryškėja veido bruožai bei plaukučių augimas.

3. Gimtadieniai. Kiekvieną gimtadienį fotografuokite vaiką laikantį rankoje lapą, su užrašytu metukų skaičiumi. Tokia seka fantastiškai atrodys rėmelyje, o Jums primins kaip greitai jie užaugo.

4. Ne tik klijuokite nuotraukas, bet ir trumpai aprašykite situacijas, kada jos darytos. Po daugelio metų užrašai vaikams bus vertingesni už pačias nuotraukas. Ypač, jei Jūsų jau nebebus…

5. Padarykite vaiko rankų ir pėdučių antspaudus.

6. Pagyvinkite albumą vaiko šaržu arba padarykite piešinuką iš nuotraukos kompiuteriu. Internete taip pat rasite daugybę personažų, rėmelių bei elementų, kuriuos naudodamos lengvai sukomponuosite žaismingas nuotraukas su savo vaikais.

7. Išsaugokite pirmųjų plaukučių sruogeles. Daugeliui augant keičiasi plaukų spalva, dingsta garbanėlės.

8. Išsaugokite laikraštį, išleistą tą dieną, kai vaikas gimė. Taip žinos, kas vyko pasaulyje tą dieną, kai jis į jį įžengė.

9. Jeigu turite, į albumą pirmą įklijuokite echoskopu darytą vaikučio nuotraukytę pilve.

10. Pagyvinkite vaiko albumą jo pirmaisiais darbeliais, įrašykite juokingus išsireiškimus.

Juk albumas – tai ne tik nuotraukos, bet ir Jūsų žinutės į ateitį. Malonu ne tik turėti, bet ir kurti.

Gero Jums laiko.

1 Ne ne ne2 Nesužavėjo3 Nieko4 Neblogas5 Super (Įvertinimų 3. Dabar vidurkis: 5.00 )
Loading...
Baldų gamyba: virtuvės, vonios, spintos, barai, ... Baldai. Virtuves baldai. Biuro baldai. Baldu gamyba. Ciuziniai. Lovos. Spinteles. Pigus baldai. Sekcijos. Drabuzines. Spintos

1 komentaras »

  • Fiona rašo:

    Labai faina. Butinai padarysiu tai su mano mergyte i pasauli zadancia izengti po 3 men.

O ką manote Jūs?

Komentuoti galite prisiregistravę logged in to post a comment.