Patinka? Pasidalink Dalintis

Logikos lavinimui, Žaidimai vaikams »

Loginis žaidimas – Deimantų traukinukas

Pasuk savo gudriąją galvelę ir surink visus lobius į savo traukinuką neužblokuodamas pats sau kelio. Tinka vaikams nuo 6 metų. Lavinkim galveles ir mažus pirštelius.

Filmukai vaikams, Lavinkite pastabumą, Senoji animacija, Žaidimai vaikams »

Surask skirtumus: žaidimas ir pasaka “Raudonkepuraitė”

Pažaiskite lavinantį pastabumo žaidimą ir prisiminkite pasaką “Raudonkepuraitė” su Lioleku ir Boleku. Naudingas žaidimas ir smagus filmukas Raudonkepuraitės tema.

Lavinkite pastabumą, Žaidimai vaikams »

Žaidimai vaikams: delfino kamuoliukai

Delfinų mylėtojamas ir mylėtojoms – reakcijos ir taiklumo žaidmas vaikams ir ne vaikams. Na, o smagiai pažaidę, gal norėsite nuspalvintį žavių delfinų porelę? Visas įdomybes rasite paspaudę ant nuorodos.

Kūrybiškumui, Žaidimai vaikams »

Žaidimukas: papuošk šuniuką

Žaidimas pradedantiems naudotis kompiuteriu vaikams. Ar gali iš šito pasišiaušusio kudliaus sukurti gražuolį? Žinoma: truputis vandens, truputis fantazijos, truputis dailių drabužėlių ir jis galės išdidžiai žingsniuoti miesto gatvėmis. Paskubėk.

Lavinkite pastabumą »

Surask paslėptus daiktus. Žaidimas

Pastabumo žaidimas vaikams – surask paslėptus daiktus. Labiausiai tiks pradinukams ir Snieguolės gerbėjams. Žaiskite!!!

Vyresniems ir suaugusiems »

IQ testas mamoms

39 loginės užduotys mamai arba tėčiui… kad išsiaiškintumėte kas Jūs: genijus ar vidutinybė?

Kūrybiškumui »

Vaikai bus sužavėti spalvindami numylėtus animacinius automobilius iš nuostabaus Disney filmuko “Ratai”.

Logikos lavinimui »

Ar sunku būti aukle? Žaidimas vaikams

Žaidimas vaikams nuo 5 metų amžiaus. Užduotis: prižiūrėti kūdikius ir tenkinti visus jų pageidavimus: paruošti buteliuką, paduoti žaisliuką, maudyti, keisti sauskelnes ir panašiai. Skubėk, nepatenkinti vaikai garsiai verkia.

Kūrybiškumui »

Pelytė Mini – papuošk mane!

Mini labai mėgsta puoštis. Tačiau ji turi tiek rūbelių, kad apsirengti užtrunka labai ilgai. Štai todėl jai reikia tavo miklių rankyčių pagalbos – išrink jai tinkamiausius drabužėlius, kad nesušaltų.

Reakcijai »

Princese, gaudyk! Žaidimas darželinukams

Lengvas, bet greitas žaidimas vaikams primins, kad net gražiausios princesės nepamiršta valgyti vaisių ir daržovių. Deja, mums tenka juos ilgai auginti, o pasakų karalystėje jie krenta iš dangaus – tereikia pasičiupti pintinėlę ir pirmyn. Reakcijos žaidimas vaikams valdomas klaviatūra.

Skaičiavimo žaidimai »

Dalybos žaidimas su Dora

Šis žaidimas tikrai nėra beprasmis laiko žaidimas. Žaisdami jį vaikai lengviau išmoks ir įsimins dalybą. Skirtas pradinukams ir gabiems darželinukams.

Lavinkite pastabumą »

Žaidimas – surūšiuok kojines :)

Lengvas pradžioje ir begalinio atkaklumo pabaigoje reikalaujantis žaidimas vaikams. Pirmi žaidimo lygiai tiks ikimokyklinukams, na o sudėtingiausius kažin ar įveiktų ir pati mama. Išbandykite čia.